swat 4Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Irrational Games firması tarafından geliştirilen ve Vivendi Games oyun şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Swat 4” adlı oyunun incelemesini sunacağız. Swat 4 oyunu strateji ve savaş oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Swat 4 adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Swat 4 adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.   Swat 4 oyunu yukarıda da belirtiğim gibi savaş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Oyunda özel yetiştirilmiş polis grubu olarak yasadışı işler yapan gruba karşı silahlı mücadeleye giriliyor. Rakipleriniz gerçekten çok iyi eğitilmiş. Buda oyunu zorlaşmasına neden oluyor.

swat 4

Swat 4 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Swat 4 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.0 GHz P3 veya Athlon işlemci, 256 MB RAM, 32 MB GeForce2 veya 64 MB ATI Radeon, DirectX 9.0c ve 450 MB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız. Swat 4 oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız.

Sonuç aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Swat 4” adlı oyunu önerebiliriz. Swat 4 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Swat 4 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download : Swat 4 Oyun indir