SWAT Target LibertyOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle 3G Studios firması tarafından geliştirilen ve Sierra şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “SWAT Target Liberty” adlı oyunun incelemesini yapacağız. SWAT Target Liberty oyunu, Swat indir kategorisinde bulunan savaş aksiyon oyunudur. Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan SWAT Target Liberty adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

SWAT Target Liberty oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. SWAT Target Liberty oyunu yukarıda da belirtiğim gibi savaş oyunlarının içerisinde yer almaktadır. SWAT Target Liberty oyununun demosunu yükledikten sonra kendinize çok iyi bir strateji belirlemeniz gerekmektedir. Yoksa düşmanlarınız sizleri yok edebilir.

SWAT Target Liberty

SWAT Target Liberty oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. SWAT Target Liberty oyununu oynarken fazla zorlanmıyacağınızı düşünmekteyim. SWAT Target Liberty oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Phenom Triple Core 8750 Am2+ 2.4Ghz 3.5Mb 65Nm 95W 3600Mhz tray işlemci, Palit Ati Radeon HD +870 X2 Crossfire ekran kartı, OCZ Flex XLC PC2-6400 800 Mhz 1Gb X 2 Ram ve Seagate 2X1 Tb harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak Savaş ve aksiyon içerikli oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimize “SWAT Target Liberty” adlı oyunu önerebilirim. SWAT Target Liberty oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizany edilmiştir. SWAT Target Liberty oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanabilirsiniz.

Download: SWAT Target Liberty Oyun indir