Talking AngelaOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Outfit7 tarafından geliştirilen”Talking Angela” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Talking angela oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Talking angela mobil sektöründe ilgi gören bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Talking angela oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Konuşan Angela ile istediğinizi yapın. Hediye butonunundan karakterimize malzemeler alabilirsiniz.

Talking Angela

Talking angela oyununun görsel efektleri idare eder seviyede. Görsel efektler flash oyunlara çok benziyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması ve 47 M boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine talking angela oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download : Talking Angela Android Oyun indir

Download: Talking Angela iPhone Oyun indir