Talking Ginger 2Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Outfit7 tarafından geliştirilen “Talking Ginger 2” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Talking ginger 2 oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Sevimli minik kedi ile güzel bir eğlence sizleri bekliyor. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Talking ginger 2 oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Tom kadar şirin Ginger ile güzel bir eğlence sizleri bekliyor olacak. Konuşan Ginger 2 oyununda kedimizle geçirdiğimiz vakti kayıt altına alarak sonradan izleme, izlettirme şansına da sahipsiniz.

Talking Ginger 2

Talking ginger 2 oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için x86, arm, neutral işlemciye ve 30,08 MB boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine talking ginger 2 oyununu önerebiliriz. Oyunun telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Talking Ginger 2 Oyun indir