the amazing spider man 2Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Beenox tarafından geliştirilen “The Amazing Spider Man 2” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz . The amazing spider man 2 oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Örümcek adam yeni oyunu ile dünyamıza giriyor. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

The amazing spider man 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. New York halkı yine suç çeteleri tarafından huzursuz ediliyor. Polis gücünün yardıma ihtiyacı var. Bunun için örümcek adam ile iş başına geçmeniz gerekiyor.

the amazing spider man 2

The amazing spider man 2 oyununun görsel efektleri diğer serilerde olduğu gibi gayet başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core® 2 Quad 2.4 Ghz, 4 GB RAM, 512 MB Ekran Kartı ve 9 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine the amazing spider man 2 oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: The Amazing Spider Man 2 Oyun indir