The Crew Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Ivory Tower in collaboration with Ubisoft Reflections tarafından geliştirilen The Crew oyununu demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. The crew oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

The crew oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyun bizleri ABD ‘nin New York ve Los Angeles, Monument Valley şehirlerine götürecek. Seçtiğiniz arabayla yarışmaları kazanmaya çalışacaksınız.

The Crew

The crew oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde aktarılmış. Arabaların tasarımları gayet başarılı. Oyunu sorunsuz 1 şekilde oynamanız için Intel Core ™ 2 Duo 2.0 GHz işlemci, 2048 MB RAM, 512 Mb ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine the crew oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: The Crew Oyun indir