The Curse of the Werewolves Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde stillalive studios tarafından geliştirilen “The Curse of the Werewolves” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. The curse of the werewolves oyunumacera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzun basit bir eğlence oyunu türünde. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

The curse of the werewolves oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyun kurt adam ve vampirler üzerine kurgulanmış. Gizli bir defteri bulmak için ipuçlarını birleştirerek sonuca ulaşmaya çalışıyoruz.

The Curse of the Werewolves

The curse of the werewolves oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterlerin tasarımları iyi durumda. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.8 GHz işlemci, 1024 MB RAM, 250 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine the curse of the werewolves oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gayet iyi.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: The Curse of the Werewolves Oyun indir