Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Electronic Arts tarafından geliştirilen “The Godfather Game” adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. The Godfather Game oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Efsane mafya babası geri dönüyor. Bu efsaneye ortak olmak istemez misiniz? Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Oyunun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarına geçerek The Godfather Game oyununun tadını çıkartın. The Godfather oyunu mafya babalarının yaşadığı karanlık ve gizemli dünyayı konu almaktadır. Fakat tahmin edeceğiniz gibi Don Vito Corleone namı diyar babayı biz yönetmeyeceğiz. Baba yetin bir çocuğu koruma altına alır ve oyunda başlamış olur.

Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. The godfather game oyununu oynarken zamanın geçtiğinin farkına varamayacağız. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4@2.8 GHz işlemci, 1 Gb Ram, 9 GB boş sabit disk alanı ve NVIDIA GeForce 6800 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize The Godfather Game oyununu önerebiliriz. The Godfather Game oyununun demo sürümünü aşağıdaki download linkini kullanarak kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : The Godfather Game Oyun indir