Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde The Haunted Development firması tarafından geliştirilen ve ValuSoft firması tarafından da oyun piyasasına sunulan “The Haunted: Hells Reach” oyunu ile karşınızdayız. The Haunted: Hells Reach oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümnünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

The Haunted: Hells Reach oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunumuzda virüs kapmış insanlar bulunmakta. Fakat onlar için yapılacak bir şey kalmamıştır. Onlar artık zombi ve bizim düşmanımız. Fakat bu zombiler alışa gelmişten biraz değişiktir. Hızlı hareket etme özellikleri var. Bunun için dikkatli olun.

The Haunted: Hells Reach oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Intel Pentium D 3,0 GHz işlemci, 1 GB Ram ve 256 MB Ekran Kartı gibi sistem gereksinimlerine gerek vardır. Oyunda Multiplayer desteği vardır.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize The Haunted: Hells Reach oyununu önerebiliriz. The Haunted: Hells Reach oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: The Haunted Hells Reach Oyun indir