Oyun indirme sitemizin bu günkü yazısında Radical Entertainment firması tarafından geliştirilen “The Hulk” adlı oyun ile karşınızdayız. Sinema filmiyle bir çok kişinin beğenisini toplayan hulk kendini kızdıran düşmanlarını yine yok etmeye çalışacak. The Hulk oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Oyunumuzda yeşil devimize yardım ederek görevleri yerine getirmesini sağlayacağız. The Hulk oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. The Hulk oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız. The Hulk oyunu için bilgisayarınız Pentium 4 2.0 Ghz işlemci, 128 Ekran Kartı Direct X 9 destekli ekran kartı ve 512 mb ram’e ihtiyaç duymaktadır.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz The Hulk oyununu denemesini tavsiye ederim. The Hulk oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi gayet başarılı. The Hulk oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download : The Hulk Oyun indir