the showdown effectOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Arrowhead Game Studios tarafından geliştirilen The Showdown Effect adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. The Showdown Effect oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyun bizleri geçmişe götürecek, bir aksiyon ve macera yaşatacak. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

The Showdown Effect oyununun demo sürümünü sitemizden indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçiş yapabilirsiniz. Oyunda kullanacağınız silahlar yok. Bunun yerine elinize ne geçerse onu bir silah olarak düşünüp kullanmanız gerekiyor. Verilen görevleri yerine getirerek oyunda ilerleyin.

the showdown effect

The Showdown Effect görsel efektlerinden fazla bir şey beklemeyin. Fakat oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHz Dört Çekirdekli işlemci, 4 GB RAM, 1 GB NVIDIA 460 ekran kartı ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine “The Showdown Effect” oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri idare eder. Oyunun demo sürümünü indirmek için acılan sayfada ne zaman doğduğunuzu belirtikten sonra yan menüdeki oyun indir linkini kullanın.

Download: The Showdown Effect Oyun indir