The Sims 2Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle The Sims Studio şirketi tarafndan geliştirilen “The Sims 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. The Sims oyununun tutulmasıyla oyunun tasarımcıları oyunun ikinci oyununu çıkarmaya karar verdi ve The sims 2 adlı oyun için çalışmalara başladı. The sims 2 oyunda bir çok yenilik yapıldı. Daha fazla uzatmadan The Sims 2 oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

The Sims 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. The Sims 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını yapın ve maceraya ortak olun. The Sims oyununun diğer serisini oynadıysanız oyunun menü ayarlamalarını yaparken hiç zorlanmıyacaksınız.

the sims 2

Gelelim The Sims 2 oyunundaki yeniliklere. Ufak 1 oyun hazırlamışlar ve kurulum sırasında onu oynuyoruz. Bizlere sorular soruluyor cevaplamaya çalışıyoruz, aynı resimleri bulmaya çalışıyoruz ve bunların sonunda ufak olarak başladığınız karakterimiz büyüyor.The Sims oyununun diğer serisini oynayanlar 3 tane şehirden birisinde seçim yapacağımızı bilirler. The Sims 2 oyununda ise buna ek olarak kendi şehrimizi oluşturabiliyoruz.

the sims 2

The Sims 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Özellikle karakterlerimizin tasarımları mukemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Ses efektleri ise oyunu daha heyecanlı bir hale getirmeyi başarıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Pentium 3 600 MHz veya üstü işlemci, 256 MB RAM, 3.5 GB Boş Harddisk alanı gibi sistem gereksinimleri gerekmektedir.

Sonuç olarak the sims oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “The Sims 2” oyununu önerebilirim. The Sims 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. The Sims 2 oyununun demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : The Sims 2 Oyun indir