the sims 3Oyun  indirin bu oyun incelemesinde sizlerle The Sims Studio ve Electronic Arts firmaları tarafından geliştirilen  “The Sims 3” adlı oyunun incelemesini yapacağız.  Bildiğiniz gibi sims oyunu 2000 yılında oyun piyasasına sunulmuştu ve oyun piyasasında sarsıntı yaratmıştı. Çoğu kişi tarafından sims oyunları itici gelmektedir.  Fakat the sims oyunu bir çok kişi tarafından oynanmıştır.  Daha fazla uzatmadan The sims 3 adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

The sims 3 adlı oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. The sims 3′ ün demo sürümünü bilgisayarınıza kurduktan sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. The sims 3 oyununda diğer serilerdekinden farklı olarak 6 karakter daha bulunmaktadır. Bunlar bebek, çocuk, genç, genç yetişkin, yetişkin ve yaşlı Sim‘lerdir. Bir aile de en çok 8 tane sims karakteri yaratabiliyorsunuz.

the sims 3

Bunların dışında The sims 3 oyununda kendinizde bir karakter oluşturabiliyorsunuz. Bu karakteri kendinize de benzetebilirsiniz. The Sims 3 oyunu diğer serilere göre daha gelişmiştir. Bu oyunu oynarken sizde fark edebileceksiniz. The sims 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Ses efektleri ise oyuna farklı bir tarz getirmeyi başarıyor.

Sonuç olarak yaşam similasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize The sims 3 oyununu önerebilirim. The Sims 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. The sims oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download: The sims 3 oyun indir