the simsOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle The Sims Studio firması tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan “The Sims” adlı oyunun incelemesini yapacağız. The Sims oyunu sims oyunlarının birinci serisidir. The Sims oyunu 2000 yılına damgasını vuran oyunlar arasında yer almaktadır. Daha fazla uzatmadan The Sims oyununun incelemesini yapalım.

The Sims oyununun incelemesini incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz. The Sims oyunu similasyon oyunlarının içersinde bulunmaktadır. The sims oyunun menü ayarlamaları gayet basit bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyun menü, grafik ve ses efektleri ile oyuncuları büyüleyen bir oyundur.

the sims

The Sims oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Özellikle karakter ve mekan tasarımları gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Ses efektleri de The Sims oyununa farklı bir tarz getirmeyi başarıyor.

Sonuç olarak similasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize The Sims oyununu önerebilirim. The Sims oyununun görsel ve ses efektleri gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır. The Sims oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : The Sims Oyun indir