Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Buka Entertainment tarafından bizlere sunulan The Stalin Subway adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. The Stalin Subway oyunu savaş oyunları içerisinde kendine yer bulmaktadır. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

The Stalin Subway oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. The stalin subway oyunu 1950 yıllarda geçmektedir. Oyunda rus gizli ajanını yönetiyor olacağız. Düşmanlarınız tarafından büyük bir katliam hazırlanıyor. Bunu engellemek için KGB ajanı ile bombanın yerini bularak imha etmek. Bunun için de elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor.

The stalin subway oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan ve karakter tasarımları etkileyici olmuş. Ses efektleri ise oyuna daha hızlı adapte olmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium IV 2 Ghz işlemci, 512 MB RAM, 128 MB Ekran Kartı ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize The Stalin Subway oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: The Stalin Subway Oyun indir