The SwapperOyun indir sitemizin bugün kü oyun incelemesinde Facepalm Games tarafından geliştirilen “The Swapper” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. The swapper oyunu, macera oyunları içerisinde bulunmaktadır. Oyunumuz bir çok ödül almıştır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki paragrafı inceleyin.

The Swapper oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Oyunda başarılı olmak için zekanızı zorlamanız gerekli. Yani oyunumuz tam anlamıyla bilim kurgu üzerine yoğunlaştırılmış. Elinizden geleni yapmanız gerekli.

the swapper oyunu

Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. The Swapper oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Ses efektleri ise gayet başarılıdır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Dual Core CPU, 1 GB RAM, GeForce 8800 or Radeon ve 1 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız vardır.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine the swapper oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: The Swapper Oyun indir