The UniversimOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Crytivo Games tarafından geliştirilen The Universim adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. The universim demo oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Kendi gezegeninizi oluşturmanız gerekiyor.  Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

The universim demo oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Yıldız sistemi içerisinde kendi gezegeninizi oluşturmaya çalışacaksınız.The Universim’de her an karşımıza yeni bir sürpriz çıkabiliyor. Gücünüzü kullanarak düzeni sağlamanız gerekiyor.

The Universim

The universim demo oyunun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için yeni nesil bir bilgisayar olmanız yeterli.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine the universim oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: The Universim Oyun indir