The Walking Dead: Survival InstinctOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Terminal Reality tarafından geliştirilen “The Walking Dead: Survival Instinct”adlı oyunu oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunuyoruz. The Walking Dead: Survival Instinct oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Zombiler yüzünden insanlığın sonu gelmek üzere bunu durdurmanız gerekiyor. Oyunumuz The Walking Dead dizisinden esinlenerek geliştirilmiştir. The Walking Dead: Survival Instinct oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki oyun indir linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

The Walking Dead: Survival Instinct oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Ölüler yeniden diriliyor ve insanlığın devamını tehdit etmeye başlıyor. Gerçek bir deneyim yaşamaya hazır olun. Oyun esnasında bizlere son derece zorlu ve korku dolu görevler veriliyor. Bu görevleri başarı ile yerine getirmeliyiz.

The Walking Dead: Survival Instinct

The walking dead survival instinct oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo E4400@2.00 GHz işlemci, 2 GB RAM, Nvidia Geforce 8800 GT 512 MB ve 9 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine The Walking Dead: Survival Instinct oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere oyun tasarımcıların tarafından iyi kurgulanmış. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: The Walking Dead: Survival Instinct Oyun indir