Time of DragonsOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde 4 I Lab tarafından geliştirilen “Time of Dragons” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunuyoruz. Time of dragons oyunu, strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Time of Dragons’da ejderhalarla gökyüzünde savaşıyoruz! Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Time of dragons oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Zorlu bir savaş sizleri bekliyor olacak. Bunun için elinizden geleni yapın. Bir çok silah seçeneği oyunda mevcuttur. Verilen görevleri yerine getiriniz.

Time of Dragons

Time of dragons oyunun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2 Ghz Dual Core işlemci, 2 GB RAM , 1024 MB ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine time of dragons oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Time of Dragons Oyun indir