Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Titan Quest adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Titan Quest oyunu macera ve savaş oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Oyunda eski çağlara geri dönerek maceranın tam ortasına gidiyoruz. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Oyunun demo sürümünü indirdikten sonra kendinize bir karakter oluşturarak oyunda devam edin. Amacımız düşmanlarımızı yok ederek Titan Quest liderliğimizi ilan etmek. Bunun için size verilen silahları kullanmanız gerekiyor. Oyunda ilerledikçe kendinize yeni silahlar alabileceksiniz. Karşınıza çok farklı canavarlar çıkacak bunun için hazır olun. Ayrıca oyunda alanları keşfettikçe hazineleri de bulacaksınız.


Titan Quest oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyuncu tasarımlarından dolayı oyun yapımcılarını kutlarım. Ayrıca savaşlar sırasında oluşan ışık ise oyuna olan ilgiyi daha da artırmayı başarmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.8 Ghz Intel Pentium IV işlemci, 512 MB RAM, 64 MB NVIDIA GeForce ekran kartı ve 5 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Titan Quest oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Titan Quest demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Titan Quest Oyun indir