TOCA Race Driver 2: The Ultimate Racing Simulator Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Codemasters tarafından geliştirilen “TOCA Race Driver 2: The Ultimate Racing Simulator” adlı oyunun demo sürümünü oyuninbir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. TOCA Race Driver 2: The Ultimate Racing Simulator oyunu araba yarışı ve simülasyon oyunları içerisindeki yerini almıştır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

TOCA Race Driver 2: The Ultimate Racing Simulator oyunun demo sürümü indirdikten sonra oyunumuza geçin. TOCA Race Driver 2: The Ultimate Racing Simulator oyunu araba yarış oyunları serisindeki çok eski oyunlardan birisi. Fakat oyunu biraz daha geliştirmişler. Heyecan bizleri bekliyor. Bunun için kendinize bir araç seçerek yarışa katılın.

toca race driver 2 the ultimate racing simulator  oyunu

Toca race driver 2 the ultimate racing simulator oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlayacağınız üzere gayet başarılı. Toca race driver 2 the ultimate racing simulator oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium III işlemci, 256 MB RAM, 32 MB ATI Radeon 8000 ve 1.2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarışı ve simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize TOCA Race Driver 2: The Ultimate Racing Simulator oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor. Açılan sayfadaki yeşil download linkini kullanmalısınız.

Download: TOCA Race Driver 2: The Ultimate Racing Simulator oyun indir