top gear race the stig Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde BBC Worldwide tarafından geliştirilen Top Gear: Race the Stig oyununu demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Top gear race the stig oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Tv programı Top Gear’ın oyunu ile karşınızdayız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Top gear race the stig oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyundaki amacımız profesyonel sürücüsü Stig’i geçerek onun yerini almak. Bunun için dar sokaklarda hızlı olmanız gerekiyor.

top gear race the stig

Top gear race the stig oyununun görsel efektleri mükemmel olmasa da idare eder bir görüntüsü var. Oyunu sorunsuz 1 şekilde oynamanız için arm, x86 işlemci, win 8 işletim sistemi ve 62,47 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine top gear race the stig oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Top Gear Race the Stig Oyun indir