Total War: ROME 2Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War: ROME 2 adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Total war rome 2 oyunu online oyunlar içerisinde bulunan strateji oyunudur. Oyunun ilk çıkan serisi tutulmuş ve oyun yapımcıları ikinci seriyi hazırlamıştır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Total war rome 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna başlayabilirsiniz. İlk seri de güçlü bir ülkeyi yönetme şansı bulmuştuk. Bu seride aynı şekilde ülkemizi yöneteceğiz. Oyunumuzda iyi bir savaş stratejisi belirleyip üstünlüğümüzü kabul ettirmemiz gerekiyor.

total war rome 2 oyunu

Total war rome 2 oyununun görsek efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i5 işlemci, 4 GB RAM, 1 Gb Ekran kartı, 35 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine total war rome 2 oyununun demo sürümünü indirebilirsiniz. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Total War Rome 2 Oyun indir