Oyun indir sitemizin bu günkü yazısında sizlerle SCS Software firması tarafından geliştirilen Trucks And Trailers oyununu paylaşacağız. Oyunumuz tır simülasyon oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Trucks And Trailers oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Trucks And Trailers oyununu yükledikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Oyunumuzda tır şoförlüğü yapacağız. Oyunumuzda en ufak ayrıntılara bile yer verilmiştir. Oyunumuzda size verilen görevleri yerine getirerek para kazanacak ve yeni tırların sahibi olabileceksiniz.

Trucks And Trailers oyunun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılıdır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.2 GHz CPU, 1 GB RAM ve 256 MB Ekran Kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak similasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Trucks And Trailers oyununu deneyebilir. Trucks And Trailers oyununu indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Trucks And Trailers indir