Oyun indir sitemizin bu günkü yazısında sizlerle DnS Development firması tarafından geliştirilen Twin Sector oyununu paylaşacağız. Twin Sector macera oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Twin Sector oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Twin Sector oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna başlayın. Oyunumuza göre felaket senaryosu devreye girmiş ve insan ırkının sonuna bir adım kalmıştır. Buna engel olmak için insanlar yer altına girmiştir. Bizde yer üstünü insanlar için huzurlu bir hale getirmeye çalışıyoruz.

Twin Sector oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium 4 2.4 GHz işlemci , 1 GB Ram, 8 GB boş disk alanı ve 256 mb ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Sonuç olarak macera oyunlarınden hoşlanan ziyaretçilerimize Twin Sector oyununu önerebiliriz. Twin Sector oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Twin Sector Oyun indir