Uprising44: The Silent ShadowsOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde DMD Enterprise tarafından geliştirilen Uprising44: The Silent Shadows adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Uprising44 the silent shadows oyunu, Strateji Oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Uprising44 the silent shadows oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Askeri mücadeleleri yerine getirmek için iyi bir savaş stratejisine ihtiyacınız olacak. Oyunda Nazi işgal güçlerine karşı duracağız.

Uprising44: The Silent Shadows

Uprising44 the silent shadows oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Quad Core Intel işlemci, 4 GB RAM, Nvidia GeForce 460 ekran kartı ve 5 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine uprising44 the silent shadows oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Uprising44 The Silent Shadows Oyun indir