Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Iron Lore Entertainment geliştirilen Warhammer 40.000: Dawn of War SoulStorm adlı oyunu paylaşacağız. Oyunumuz gerçek zamanlı strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Warhammer 40,000 oyununu kendini yeni sürümü ile daha da geliştirmiş ve bizlere zamanın nasıl aktığını unutturacağa benziyor. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanabilirsiniz.

Warhammer 40.000: Dawn of War SoulStorm oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyunumuzda multiplayer özelliği mevcut. Oyunu arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz. Oyunumuz tüm gezegeni kapsıyor. Kendinize sağlam bir güç oluşturarak size verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Warhammer 40.000 dawn of war soulstorm oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakter ve mekan tasarımları gayet hoş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 2.4 GHz işlemci, 1 Gb Ram, GeForce 128 MB ekran kartı ve 3.5 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Warhammer 40.000: Dawn of War SoulStorm oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Oyunun demosunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Warhammer 40.000 Dawn of War SoulStorm Oyun indir