Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde NetDevil tarafından geliştirilen ve oyun piyasasına sunulan Warmonger Operation: Downtown Destruction adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Warmonger Operation: Downtown Destruction oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzda son teknoloji kullanılmış. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Warmonger Operation: Downtown Destruction oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunumuzda son teknoloji kullanılmış. Diğer oyunlarda görmediğiniz silahlar bu oyunda mevcut. Ayrıca oyunu multiplayer özelliğinden yararlanarak arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

Oyunumuzun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılıdır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.13 GHz dual core işlemci, 2 GB RAM, 1.8 GB hard disk ve Nvidia 7900 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Warmonger Operation: Downtown Destruction oyununu önerebiliriz. Warmonger Operation: Downtown Destruction oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Warmonger Operation Downtown Destruction Oyun indir