Warrior KingsOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Black Cactus tarafından geliştirilen Warrior Kings adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Warrior kings oyunu, Strateji Oyunları içerisinde yer almaktadır. Savaşçı olmak yapılan tüm mücadeleyi bu oyunda bulabileceksiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Warrior kings oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Warrior kings son zamanların en popüler oyunlarından biri olduğu rahatça söyleyebiliriz. Ekonominize göre askeri gücünüz olacağından çok dikkatli olun.

Warrior Kings

Warrior kings görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 733 MHz, 128 MB RAM, 16 MB 3D card ekran kartı ve 800 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine warrior kings oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Warrior Kings Oyun indir