Wasteland 2 Digital Deluxe EditionOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde inXile Entertainment tarafından geliştirilen “Wasteland 2 Digital Deluxe Edition” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Wasteland 2 digital deluxe edition oyunumacera oyunları içerisinde yer almaktadır. Silahların geçeli olduğu dünyaya hoş geldiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Wasteland 2 digital deluxe edition oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. 1988 yıllara geri dönecek ve zorlu görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Buda hiç kolay olamayacak.

Wasteland 2 Digital Deluxe Edition

Wasteland 2 digital deluxe edition oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel i5 işlemci, 4 GB RAM, Nvidia 460 GTX ekran kartı ve 30 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine wasteland 2 digital deluxe edition oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gayet iyi.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Wasteland 2 Digital Deluxe Edition Oyun indir