Wasteland 2Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde inXile Entertainment tarafından geliştirilen “Wasteland 2” adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız.  Wasteland 2 oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Macera dolu 1 zaman sizleri bekliyor olacak. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Wasteland 2 oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuz 1988 yılında geçiyor. Karar verme sistemi ile gelecek sistemleri siz belirleyin.

Wasteland 2 Oyunu

Wasteland 2 oyununun görsel efektleri daha çok flash oyunlara benzetilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i5, 4 GB RAM, Nvidia GTX 460 ve 20 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Wasteland 2 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Wasteland 2 Oyun indir