Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Octane Games firması tarafından geliştirilen “Wasteland Angel” oyununu paylaşacağız. Wasteland Angel oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda kaos engelleyerek en yüksek skoru elde etmemiz lazım. Wasteland Angel demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Wasteland Angel oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyelim. 3 Dünya savaşı yeni bitmiştir. Fakat kaos halen sürmektedir. Mutantlar ve askerden kaçmış militanlar, şiddet çetelerine katı kurallar getirerek bu insanları yönetmek istiyorlar. Bizim görevimiz iyi tarafta durarak insanları korumak. Bunun için çeteleri yok etmeniz gerekli.

Wasteland Angel oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için İntel ® 2.0GHz işlemci,2 GB Ram, 256 MB Ekran kartı ve 4 GB sabit disk sürücüsü gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Wasteland Angel oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri crysis kadar güzel olmasa da idare eder. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Wasteland Angel Oyun indir