Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizler çok sevdiği ve Aeria Games firması tarafından geliştirilen “WolfTeam” adlı oyunu inceleyeceğiz. WolfTeam oyunu online oyunlar içerisinde yer almaktadır. Oyunumuzda insan ırkının kurtlaştırılması üzerine kurulmuş. WolfTeam oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız. WolfTeam Oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

WolfTeam oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve oyuna başlayın. WolfTeam oyununda insan DNA ‘sına kurtlar DNS yüklenerek yarı kurt adamlar oluşturulmaya çalışıyor. Ancak buna Pfien şirketi geliştirdiği anti panzehir ile karşı duruyor. 1 yandan da Anti-Epoxyn adındaki ilacı Fransız ordusuna satarak fransızların kurt adamlarla dolu 1 ordu üretmesini sağlıyor.Fransız ordusu Wolfteam yani “Kurt Takımı” adında yenilmez 1 ordu yaratıyor. Oyundaki görevimiz WolfTeam takımını engellemek zorundayız. Bunun için oyunda güçlü ve göz alıcı silahlar kullanacağız. Bu silahların içerisinde otomatik silahlar, sniper, el bombası ve yerleştirilebilen patlayıcılar bulunmaktadır.

Wolfteam oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Ses efektleri ise can alıcı. Oyuna bizi bağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.4 Ghz işlemci, 512 Mb Ram, GeForce 500 ekran kartı ve 470 Mb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak online oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimize Wolfteam oyununu önerebiliriz. Wolfteam oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Wolfteam oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Wolfteam Oyun indir