Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Icehole Games tarafından geliştirilen World Basketball Manager 2012 adlı oyunu paylaşacağız. World Basketball Manager 2012 spor oyunları içerisinde yer almaktadır. Bu basketbol oyunu bu sefer farklı bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. World Basketball Manager 2012 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

World Basketball Manager 2012 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunda menajerlik yaparak basket takımımızı üst sıralara götürmemiz lazım. World Basketball Manager 2012 oyunununda bize seçim özgürlüğü getirilmiş. 100 fazla klüp ve milli takım seçenekleri var. Bunlardan birini seçerek koçluk yapmamız isteniliyor. Ayrıca oyununun Türkçe Dil Desteği de var.

World basketball manager 2012 manejerlik oyunu olduğundan dolayı oyunun görsel ve efektlerinden fazla bir şey beklemenizi önermem. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için pentium 4 3.0 ghz işlemci, 1 GB RAM ve 2 GB hard disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak basketbol ve managerlik oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz World basketball manager 2012 bir alternatif olarak deneyebilir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: World basketball manager 2012 oyun indir