Oyun indirin bu incelemesinde sizlerle AGEOD tarafından geliştirilen “World War One Gold” oyununu sunacağız. World War One Gold savaş oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

World War One Gold oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna dahil olun. Oyunun konusu World War One Gold oyununa başlarken bir trailer ile anlatılıyor. Bunu izlemeyi unutmayın. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

World War One Gold oyununun görsel ve ses efektleri mükemmel olmasa sürükleyici bir oyun. World War One Gold oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak için Pentium IV 1800 MHz işlemci 2 GB RAM, 4 Gb sabit disk alanı ve 256 Mb ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz World War One Gold oyununu bir alternatif olarak deneyebilir. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: World War One Gold Oyun indir