Süper kahramaların hikayeleri her zaman ilgiyi çekmeyi başarmıştır. Raven Software ve Activision firmaları bunu dikkate alarak X-Men Origins: Wolverine oyununu yapmaya karar vermiş. X-Men Origins: Wolverine oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.  Sizi daha fazla meraklandırmadan oyunun incelemesiyle baş başa bırakim.

X-Men Origins: Wolverine oyununu kendi bilgisayarınıza kurduktan sonra oyuna başlayın. Oyunumuz bir intro ile başlamaktadır. İntro bittikten sonra Team X ile bir görev için Afrika’ya yol alacak. Böylelikle X-Men Origins: Wolverine oyunu başlamış olacak. Wolverine pencereleri sayesinde düşmanlarınızı yok edebilirsiniz.

X-Men Origins: Wolverine oyunun görsel efektleri yukarıdaki resimden de anlayacağınız üzere tek kelimeyle mükemmel. X-Men Origins: Wolverine oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için 3.0 GHz işlemci, 1 GB RAM, 256 MB ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan oyun severler X-Men Origins: Wolverine oyununu deneyebilir. X-Men Origins: Wolverine oyununun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden temin edebilirsiniz.

Download: X-Men Origins: Wolverine Oyun indir