XCOM Enemy WithinOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Firaxis Games tarafından geliştirilen “XCOM Enemy Within” adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Xcom enemy within oyunu, strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. 2013 ödüllü oyunlarından biri ile karşınızdayız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Xcom enemy within oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Yabancı tehditlere karşı büyük bir mücadele vermeye hazırlıklı olun. Oyunda çok fazla harita ve görev sizleri bekliyor. Oyunu isterseniz arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz.

XCOM Enemy Within Oyunu

Xcom enemy within oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHz Intel Core 2 Duo işlemci, 8 GB RAM NVIDIA 9000 serisi ekran kartı ve 20 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki online oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine xcom enemy within  oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Yaş sınırlaması bulunan bir oyun.

Download: XCOM Enemy Within Oyun indir