Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Exor Studios tarafından geliştirilen Zombie Driver HD adlı oyunun demosunu oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunuyoruz. Zombie Driver HD oyunu araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda şampiyon olmak için acımasız bir zombi olmanız gerekiyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz.

Zombie Driver HD oyununun demo sürümünü kendi bilgisayara kurduktan sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Oyunda son derece gelişmiş silahlarla donatılmış otomobiller mevcut. Bu araba ile size saldıran zombileri yok ederek en yüksek skoru elde etmeniz gerekiyor. Bunun için hızlı hareket etmeniz gerekiyor.

zombie driver hd oyunu

Zombie Driver HD oyununun görsel efektleri mükemmel olmasa idare eder. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo işlemci, 512 Mb Ram, 128 Mb nVidia GeForce FX 5500 ekran kartı ve 2 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak aksiyon ve araba yarış oyunlarından hoşlanan Zombie Driver HD oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri mükemmel olmasa da idare edecek. Zombie Driver HD oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Zombie Driver HD Oyun indir