Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Echidna firması tarafından üretilmiş Zombilution oyununu sunacağız. Zombilution oyunu macera oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Korkuyu tüm benliğinizde hissetmeye hazırmısınız. Zombilution oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Zombilution oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunda size verilen zehirle tüm şehri zombi ırkına dönüştürmeye çalışacaksınız. Bunun için iyi bir strateji belirleyin. Zombilution oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayabilirsiniz.

Zombilution oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunda üsten çekim mevcuttur. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1,5 GHz Intel Pentium işlemci 512 MB Ram ve 500 MB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon ve macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Zombilution oyununu deneyebilir. Zombilution oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Zombilution Oyun indir