Age of Empires 3 The WarChiefsOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Age of Empires  indir kategorisinde bulunan Ensemble Studios firması tarafından geliştirilen ve Microsoft şirketi tarafından da oyun piyasasına sunulan “Age of Empires 3 The WarChiefs” adlı oyunu inceleyeceğiz. Age of Empires 3 The WarChiefs oyunu strateji ve savaş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Age of Empires 3 The WarChiefs adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Age of Empires 3 The WarChiefs oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Age of Empires 3 The WarChiefs oyunu yukarıda da belirtiğim gibi savaş ve strateji oyunlarının içersinde yer almaktadır. Age of Empires 3 The WarChiefs oyununda düşman unsurlarını yok etmeye çalışacağız. Fakat düşman kuvvetlerinin çok olmasından dolayı iyi bir strateji belirlemeniz gerekmektedir.

Age of Empires 3 The WarChiefs

Age of Empires 3 The WarChiefs oyununun görsel ve ses efektleri diğer serilere göre biraz daha başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Age of Empires 3 The WarChiefs oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium IV 2400 Mhz işlemci, 256 MB ram, 64 mb video kartı ve 2.9 Gb boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş ve strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Age of Empires 3 The WarChiefs” adlı oyunu önerebilirim. Age of Empires 3 The WarChiefs oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Age of Empires 3 The WarChiefs oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkine tıklayınız.

Download : Age of Empires 3 The WarChiefs Oyun indir