Agricultural Simulator 2013Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde GIANTS Software tarafından geliştirilen Agricultural Simulator 2013 adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Agricultural Simulator 2013 oyunu simülasyon oyunları içerisindeki yerini almıştır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Agricultural Simulator 2013 oyununun demo sürümünü kurduktan sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Size küçük bir toprak parçası veriliyor. Amacınız bu toprak parçasından elde edeceğiniz gelirle çok gelişmiş bir çiftlik kurmak. Peki siz bunu yapabilecek misiniz?

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere oyunun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan ve İş makineleri gerçeğe yakın bir şekilde yapılmış. Ses efektleri de oyuna daha iyi adapte olmamızı sağlıyor. Oyunun sorunsuz bir şekilde oynamanız için INTEL 2.0 GHZ işlemci, 1024 MB Ram, GEFORCE 7600/INTEL ekran kartı ve 1 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Agricultural Simulator 2013 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Agricultural Simulator 2013 Oyun indir