Alliance of Valiant ArmsOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Red Duck Inc tarafından geliştirilen “Alliance of Valiant Arms” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunacağız. Alliance of Valiant Arms oyunu, savaş oyunları içerisindeki yerini almıştır. Sıkı bir hayatta kalma mücadelesine hazır olmanız gerekiyor. Alliance of Valiant Arms oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Alliance of Valiant Arms oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Oyunda üç farklı sınıf var. Bunlar atış masefelerine göre değişiyor. Yakın Mesafe atışı yapanları Point Man grubunda, Orta Mesafe atışı yapabilenler Rifle Man grubunda, Uzun Mesafe atışı yapabilenler ise Sniper grubunda yer alacak. Oyunda Multiplayer özelliği bulunmaktadır.

alliance of valiant arms oyunu

Alliance of valiant arms oyununun görsel efektleri yukarıda da gördüğünüz gibi gayet başarılıdır. Karakterlerin görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 2.4 GHz işlemci, 1 GB Ram, NVidia GeForce 6600 ekran kartı ve 6 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Alliance of Valiant Arms oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Alliance of Valiant Arms Oyun indir