angry birds spaceOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Rovio Entertainment tarafından geliştirilen “Angry Birds Space” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak siz değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz. Angry Birds Space oyunu mobil oyunlar içerisindeki yerini almıştır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarı indirmek için aşağıda bağlantı linkini kullanın.

Angry Birds Space oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna başlayabilirsiniz. Angry Birds Space oyunu bizlere çocukça bir dünyanın kapılarını aralıyor. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

angry birds space oyunu

Angry Birds Space oyunun görsel efektleri mükemmel olmasa da çocuklar için gayet başarılı. Karakter tasarımları flash oyunlardaki gibi tasarlanmıştır.Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo 2.0 GHz işlemci, 2 GB RAM, 256 MB Ekran Kartı ve 660 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaksınız.

Sonuç olarak mobil oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine angry birds space oyununu önerebiliriz. Angry birds space oyununun görsel ve ses efektleri idare eder. Oyunun indirmek için açılan sayfadan mavi renkteki yükle butonunu kullanın. Oyunun

Download: Angry Birds Space Oyun indir