Assassins Creed Liberation HDOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Ubisoft Sofia tarafından geliştirilen Assassins Creed Liberation HD oyununun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Assassins creed liberation hd oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Verilen görevleri yerine hızlı bir şekilde getirin. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Assassins creed liberation hd oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyun bizleri 1765 yıllara götürüyor. O dönemde size verilen görevleri hızlı bir şekilde yerine getirmeniz istenecek.

Assassins Creed Liberation HD

Assassins creed liberation hd oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterlerin efektleri etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i5 2400S, 4 GB RAM ve Nvidia GeForce GTX 570 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine assassins creed liberation hd oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Assassins Creed Liberation HD Oyun indir