Assassin's Creed SyndicateOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Ubisoft tarafından sunulan Assassin’s Creed Syndicate oyununu sizlerle paylaşacağız. Assassin’s creed syndicate oyunu, savaş oyunları içerisinde yer alıyor. 19 yüzyıl ingilteresine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Görevimiz oldukça zor olacak. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonunda bağlantı linkini kullanın.

Assassin’s creed syndicate oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Yukarıda da belirtiğimiz üzere 19 yüzyıla doğru bir yolculuk yapıyoruz. Bu yüzyılda sanayinin geliştiğini görüyoruz. Fakat insanlar yine eziliyor. Yetenekli bir assassin olan Jakob Frye. Jakob Frye’nin hikayesini işleyeceğiz. Oyunda bir yerden bir yere at arabaları ile gidebileceksiniz. Düzeni değiştirmek için savaşmanız gerekebilir. Savaş aletleri olarak bıçaklar, ip fırlatıcılar mevcut.

Assassin's Creed Syndicate

Assassin’s creed syndicate oyununun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. Karakter tasarımları oldukça başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz 1 şekilde oynamanız için 1.7 GHZ işlemci, 2 GB RAM, Nvidia GTX 200 serisi ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine assassin’s creed syndicate oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi etkileyici. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Assassin’s Creed Syndicate Oyun indir