auto club revolutionOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Eutechnyx firmasının geliştirdiği Auto Club Revolution oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr sizlerle paylaşıyor. Oyunumuz araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Need For Speed tadında bir oyun arıyorsanız bu oyun tam sizlere göre. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Auto Club Revolution oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamaları yaparak oyuna geçin. Oyunun menü ayarlamaları gayet basit. Kendinize bir araba seçerek oyuna kendinizi dahil edin. Oyunda son model otomobillere yer verilmiş. Yani yarışın tadına varabileceksiniz.

auto club revolution oyunu

Auto club revolution oyununun görsel ve ses efeketleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHz Intel işlemci, 2.5 GB Ram, 1 GB Ekran kartı ve 2.5 GB boş sabit disk alanı gibi sitem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize oyunindir.biz.tr olarak Auto Club Revolution oyununu önerebiliriz. Oyunun ses ve görsel efektlerindeki başarısından dolayı oyun yapımcıları kutlarız. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Auto Club Revolution Oyun indir