Oyun indir ‘in bu yazısında sizlerle Cyparade firması tarafından geliştirilen ve oyun severler tarafından çok beğenilen “Ballance” oyununu paylaşacağız. Ballance macera ve aksiyon oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Ballance oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulanan download linkinden kendi bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Ballance oyununu kurduktan sonra oyuna başlayınız. Oyunumuz tam olarak 12 labirent benzeri bölümden oluşmaktadır. Amacımız ise kontrol ettiğimiz topu, uzayda kurulu olan platformlardan aşağı düşürmeden bitiş noktasına götürmektir. Oyunu oynarken sinirlerinize hakim olmalısınız. Zira topu bitiş noktasına getirmek göründüğü kadar kolay değil. Bunun yanında hızlı da olmanız gerekiyor.

Ballance oyunun görsel efektleri gayet basit bir şekilde dizayn edilmiş. Fakat gayet eğlenceli bir oyundur. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium II 350 MHz işlemci, 64 MB RAM ve 150 MB hard disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız. Ballance oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Ballance Oyun indir