Banished Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Shining Rock Software LLC tarafından geliştirilen Banished adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Banished oyunusimülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Stratejik bir savaşa hazırlıklarınızı yapın. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Banished oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. İyi bir strateji ile köyünüzü güçlendirmeniz ve savaşa hazırlamanız gerekiyor. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

Banished

Banished oyunun görsel efektleri gayet basit bir şekilde hazırlanmış. Köy efektleri iyi dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i5 işlemci, 512 MB RAM, 512 Mb ekran kartı ve 250 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimleri bulunmaktadır.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine banished oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Banished Oyun indir