Batman Arkham OriginsOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde WB Games Montreal , Splash Damage ikilisi tarafından geliştirilen Batman Arkham Origins oyununun demo sürümünü paylaşacağız. Batman arkham origins oyunu, macera oyunları içerisinde bulunan online bir oyundur. Oyunumuz sinema filminden uyarlanmıştır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Batman arkham origins oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçebilirsiniz. Şehrin kötülerinin peşine düşüp onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Kısacası işimiz zor. Oyunu ister arkadaşlarınız ile isterseniz de tek başınıza single player modunda oynayabilirsiniz.

batman arkham origins oyunu

Batman Arkham Origins oyununun görsel efektler çok kaliteli. Karakterler tam anlamıyla gerçeği yansıtmaktadır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i5-750, 2.67 GHz işlemci, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 560 ekran kartı ve 20 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine batman arkham origins oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Batman Arkham Origins Oyun indir