Battlefield Bad CompanyOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Digital Illusions CE firması tarafından geliştirilen “Battlefield Bad Company” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Battlefield Bad Company oyunu, Battlefield indir kategorisinde bulunan bir savaş oyunudur. Battlefield Bad Company oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyacaksınız.

Battlefield Bad Company oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Battlefield Bad Company oyunu yukarıda da belirtiğim gibi savaş oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Battlefield Bad Company oyununda binalara veya evlere zarar verebiliyorsunuz. Kısacası savaş sırasında yapılabilecek her şeyi bu oyunda bulabileceksiniz. Oyun içinde Sovyet Rusyası ile Avrasya topluluklarının askerleri arasında çetin ve kızgın savaşı konu alınmaktadır.

Battlefield Bad Company

Battlefield Bad Company oyununda bulunan Tanklar, birbirinden değişik özelliklere sahip bombalar bulunmaktadır. Bu aletleri kullanarak Battlefield Bad Company oyununda size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Battlefield Bad Company oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Quadcore işlemci, 2 GB Ram ve 512MB GeForce GTX 260 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Battlefield Bad Company” oyununu önerebilirim. Battlefield Bad Company oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Battlefield Bad Company oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download : Battlefield Bad Company Oyun indir